ASUS Republic of Gamers оголошує про випуск ігрових ноутбуків з відеокартами NVIDIA GeForce GTX 10-ї серії

Компанія ASUS оголошує про те, що GX800 – найпотужніший у світі 18-дюймовий ігровий ноутбук – так само, як і ігрові ноутбуки G800, G752 та Strix GL502 тепер можуть комплектуватися новітніми відеокартами NVIDIA серії GeForce GTX 10хх. Готові до роботи із системами віртуальної реальності, графічні карти NVIDIA серії GeForce GTX 10 забезпечують виняткову продуктивність і відмінну енергоефективність, при цьому дозволяють гравцям повністю зануритися в ігровий світ віртуальної реальності. Ці відеокарти також підтримують технологію NVIDIA G-SYNC, яка усуває неприємний ефект розриву кадру та зменшує затримку відображення, що забезпечує як вищу якість картинки, так і поліпшену реакцію у грі.

На сьогодні ASUS займає першу позицію серед світових брендів ігрових ноутбуків з часткою ринку в 40 %, згідно з даними про продажі (січень-липень 2016), отриманими незалежною дослідницькою компанією GfK Group. При цьому, ігрові ноутбуки ASUS, обладнані відеокартами NVIDIA GeForce GTX, займають перше місце в рейтингу світових продажів другий рік поспіль. У другій половині 2016 року ASUS має намір збільшити свою ринкову частку в цьому сегменті до 50% і вище за рахунок новітніх моделей, оснащених графікою NVIDIA GeForce GTX 10 і процесорами Intel K-серії.

ROG GX800 – перший у світі 18-дюймовий ноутбук з екраном 4K UHD

ROG GX800 – це перший у світі 18-дюймовий ноутбук з екраном 4K UHD, оснащений двома відеокартами NVIDIA GeForce GTX 1080, що працюють у конфігурації SLI. До складу GX800 також входять потужний процесор Intel серії K і до 64 гігабайт оперативної пам'яті. Це дає геймерам продуктивність на рівні настільних ПК, плавний геймплей і деталізоване зображення в роздільній здатності 4K UHD.

Рідинне охолодження ROG GX800 реалізовано у вигляді зовнішнього модуля Hydro Overclocking System, що дозволяє забезпечити екстремальний розгін процесора, графічної карти та оперативної пам'яті. У бенчмарках 3DMark 11 і Fire Strike Ultra ноутбук ROG GX800, оснащений системою Hydro Overclocking System, показав продуктивність на 76% вище, ніж у інших ігрових ноутбуків на ринку (за внутрішніми даними ASUS).

ROG GX800 підтримує технологію NVIDIA G-SYNC і сумісний з популярними системами віртуальної реальності, що дозволяє гравцеві повністю зануритися у віртуальний світ. Крім того, на ньому встановлена ​​клавіатура MechTAG (Mechanical Tactile Advanced Gaming – механічна ігрова клавіатура з удосконаленим тактильним відгуком) з механічними перемикачами та регульованим повноколірним світлодіодним підсвічуванням під кожною клавішею.

ROG G800 – безпрецедентна швидкість у грі

Ноутбук ROG G800 налаштований на максимальну продуктивність в іграх і оснащений новітньою графікою NVIDIA GeForce GTX 1080, процесорами Intel серії K і до 64 гігабайт оперативної пам'яті. Обладнаний дисплеєм з роздільною здатністю 4K UHD, ROG G800 надає користувачеві близьку до настільних ПК продуктивність і стабільний розгінний потенціал. Його клавіатура MechTAG оснащена клавішами з червоним підсвічуванням і механічними перемикачами, що дають чіткий тактильний відгук. ROG G800 сумісний із популярним VR-обладнанням, яке дозволяє гравцеві повністю зануритися у віртуальний світ.

ROG G752VS і G752VM – якісне зображення і висока продуктивність

Ноутбук ROG G752VS обладнаний новітньою відеокартою NVIDIA GeForce GTX 1070, що забезпечує приріст продуктивності до 80 % у порівнянні з відеокартами попереднього покоління (за даними внутрішніх тестувань ASUS, у порівнянні з NVIDIA Maxwell), процесором Intel Core i7 шостого покоління з розблокованим множником і до 64 гігабайт оперативної пам'яті DDR4. Процесор з розблокованим множником має комплект засобів для розгону, що дозволяє користувачам досягати частоти роботи обчислювальних ядер 4 ГГц. У ROG G752VS використовується панель з високою частотою оновлення (120 Гц) і широкими кутами огляду (до 178 °), що забезпечує виняткову якість і контрастність зображення, навіть якщо дивитися на екран збоку.

Модель ROG G752VM оснащена відеокартою NVIDIA GeForce GTX 1060, побудованою на новітній архітектурі NVIDIA Pascal, і забезпечує приріст продуктивності до 30 відсотків у порівнянні з відеокартами попереднього покоління (за даними внутрішніх тестувань ASUS, у порівнянні з NVIDIA Maxwell). Високу швидкодію ROG G752VM забезпечують процесор Intel Core i7 шостого покоління і до 64 гігабайт оперативної пам'яті DDR4, а клавіатура з підсвічуванням і підтримкою одночасного натискання до 30 клавіш, забезпечує точне керування під час інтенсивних ігрових сесій.

ROG Strix GL502VS і GL502VM – повна готовність до гри

ROG Strix GL502 – це легкий і компактний ігровий ноутбук, що працює на новітньому чотириядерному процесорі Intel Core i7 шостого покоління і графіці NVIDIA серії GeForce GTX 10. Модель GL502VS оснащена відеокартою NVIDIA GeForce GTX 1070, а варіант GL502VM – NVIDIA GeForce GTX 1060.

Ноутбук ROG Strix GL502, ефективний і потужний, ідеально підходить для важких ігор і серйозної роботи в багатозадачних середовищах. Його 15-дюймовий екран з кутами огляду 178 ° не спотворює кольори, навіть якщо дивитися на нього збоку.

Комментарии : 0

Похожие публикации
Новые публикации