LG представляє OLED-технології нового покоління на Франк-фуртському автосалоні

Компанія LG Electronics (LG) продемонструє на Франкфуртському автосалоні 2017 (14-24 вересня) покращену технологію для автомобільних компонентів – пер-ші інноваційні задні ліхтарі OLED, якими незабаром будуть оснащені транспортні засоби більшості європейських автовиробників. Також LG представить рішення для автоматизованих концепт-карів. Бізнес-підрозділ LG Vehicle Components почав функціонувати усього декілька років тому, у 2013 році. Цього року компанія де-бютує на автосалоні у Франкфурті слідом за недавніми успішними показами на масштабних автосалонах Азії (у Пекіні та Шанхаї) і Північної Америки (у Дет-ройті).

Інноваційні задні ліхтарі LG OLED – новий рівень розвитку компанії на ринку OLED-технологій. LG є провідним глобальним виробником OLED-телевізорів і займається впровадженням передових технологій OLED у смартфони, смарт-годинники і панелі інструментів. Завдяки відсутності блока заднього підсвічування ліхтарі LG OLED – це компактніше рішення, що на 85-90% менше у розмірах у порівнянні зі звичайними модулями стоп-сигналів сучасних автомобілів. Також OLED-лампи LG генерують менше тепла, що дозволяє збільшити їхній термін експлуатації. Крім того, LG планує представити відвідувачам автосалону інші інноваційні продукти, а саме покращені системи навігації, інформаційно-розважальні системи і пристрої для комфортного використання автомобіля – камери ADAS (сучасна система допомоги водію), РК-панелі інструментів, електричні компресори та інші пристрої.

LG Vehicle Components – підрозділ LG, що швидко розвивається і відіграє важливу роль у розвитку корпорації в майбутньому. Компанія також співпрацює з такими лідерами автомобільного ринку як General Motors у розробці електромобіля Chevrolet Bolt EV, для якого LG поставила 11 компонентів і систем, у тому числі електроприводи, елементи акумуляторів і потужні модулі розподілу живлення. Раніше у 2017 році LG отримала нагороду від GM – "Найкращий інноваційний продукт року" – за внесок у розвиток електрокара Chevy Bolt. Експерти і розробники Renault визнали LG "Найкращим постачальником", також LG отримала премію "Найкраще інноваційне рішення" від Volkswagen.

Комментарии : 0

Похожие публикации
Новые публикации