Громадське презентує фільм "Рани 360°" на ІТ-конференції в Києві

27-29 жовтня Громадське вперше в Україні покаже фільм "Рани 360°" – історію воїнів, зняту за допомогою технології віртуальної реальності. Прем’єра відбудеться на ІТ-конференції SE2017, яка проходитиме на Арт-Заводі Платформа. Гості за допомогою VR-технологій зможуть побачити та майже відчути, як важко для колишніх солдат проходить реабілітація після поранення.

Метою проекту було показати, що за допомогою новітніх технологій можна створювати соціально-важливі проекти та підтримувати українських військових. Найбільший ефект VR-фільми мають, якщо переглядати їх за допомогою спеціальних окулярів, які дають можливість занурення в атмосферу героя.

"Рани360°" – це серія документальних фільмів, створених спільними зусиллями Громадського та відомого американського фотографа і документаліста Йосифа Сивенького.

Перший фільм розповідає історію Вадима Ушакова та його дружини Альони, які вже більше року борються за повернення Вадима до повноцінного життя. Після поранення під час бою на сході країни та невдалого транспортування до шпиталю Вадим втратив можливість їсти, ходити та говорити.

Другий та третій фільм – це історії Романа Кубишкіна, борця-добровольця, який втратив 90% лівої сторони його мозку, а також Сергія Романовського, офіцера українських збройних силах, у якого ампутована права нога, але який після реабілітації бере участь в змаганнях з тріатлону.

"Рани 360°" були презентовані на Безпековій конференції у Ризі та на міжнародній конференції "360/OS Open Source Summit" Варшаві.

Software Engineering – ІТ конференція, для розробників, підприємців, технічних проектів та StartUp спільноти

https://se2017.indevlab.com/

Вхід на конференцію платний

https://2event.com/ru/events/955679

https://hromadske.ua/posts/hromadske-prezentuie-film-rany-360-na-it-konferentsii-v-kyievi

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, яка була заснована та керується журналістами. Телеканал Громадське Телебачення мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та у більш як 80 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Комментарии : 0

Похожие публикации
Новые публикации