TP-Link виводить на український ринок доступний роутер з металевим корпусом TL-WR945N

Нова модель отримала назву TP-Link TL-WR945N, працює на частоті 2,4 ГГц, відрізняється эфектним дизайном та забезпечить вам стабільний сигнал Wi-Fi мережі.

Головна фішка цього маршрутизатора – корпус з алюмінію. Завдяки новому підходу до промислового дизайну, дев’ятиетапному процесу анодування та поліруванню новий роутер відрізняється дивовижною витонченістю та справить гарне враження на вашу родину та друзів. Металевий корпус запобігає появі зовнішніх перешкод, які створюють інші електронні пристрої. Таким чином покупець отримає не тільки сучасний дизайн, але й надійну Wi-Fi мережу. Відзначимо, що навіть за високої температури TL-WR945N рівномірно розподіляє тепло, робить це на 50% швидше за традиційні маршрутизатори і, таким чином, відрізняється більш довгим терміном стабільної роботи.

TL-WR945N забезпечить Wi-Fi зі швидкістю до 450 Мбіт/с в діапазоні 2,4 ГГц. Також роутер оснащений сучасним процесором Qualcomm і підтримує технологію 3 х 3 MIMO. Таке рішення дозволяє підключити до роутера кілька пристроїв зі швидкою та стабільною передачею даних. Ну а три зовнішні всенаправлені 5 дБі антени допоможуть позбутися мертвих зон та забезпечити стійкий Wi-Fi сигнал на більших відстанях, ніж традиційні маршрутизатори.

Завдяки інтуїтивно зрозумілому web-інтерфейсу та мобільному додатку Tether для пристроїв на базі Android та iOS роутер налаштовується за лічені хвилини. Також Tether дозволить вам керувати мережевими налаштуваннями, включно з функціями "Батьківський контроль" та "Контроль доступа".

Рекомендована роздрібна ціна роутера складає 999 грн.

Комментарии : 0

Похожие публикации
Новые публикации