Ігрові монітори AOC AGON з частотою 240 Гц вже в продажу

AOC, один з провідних світових брендів на ринку моніторів, оголошує початок продажів найшвидшого ігрового дисплея AGON AG251FZ. Головні особливості новинки – частота оновлення екрану 240 Гц, час відгуку матриці 1 мс, а також технологія Adaptive-Sync, яка забезпечує плавний геймплей без розмиття, розриву зображення і затримок в обробці команд користувача. Також новинка володіє додатковими можливостями преміум-класу – наприклад, ергономічною підставкою AOC Ergo Dial Base і контролером AOC QuickSwitch. Вони допоможуть професійним геймерам відчувати себе комфортніше під час гри.

Плавність до межі можливого

В основі AOC AGON AG251FZ лежить 25-дюймова Full HD TN-панель (формат 16:9, 1920 x 1080 пікселів). Пристрій не тільки пропонує більший розмір екрану, ніж стандартні для кіберспорту 24", а й демонструє високу продуктивність. Частота оновлення 240 Гц і час відгуку 1 мс забезпечують надзвичайно плавний геймплей і чітку картинку без розмиття – навіть в динамічних сценах. Крім того, технологія Adaptive-Sync синхронізує монітор з відеокартою, щоб уникнути розриву картинки і затримок обробки команд користувача. Ті гравці, яким важливий максимально швидкий відгук, оцінять режим AOC Low Input Lag: він відключає постобробку зображення на апаратному рівні. Таким чином всі дії гравця будуть відображатися на екрані миттєво, що має величезне значення для кіберспорту.

Преміальні функції для професійних геймерів

Як і всі дисплеї серії AGON, модель AG251FZ має кілька преміальних функцій, що впливають на комфорт та ефективність гри. До них відносяться зйомний тримач для навушників, ручка для перенесення та ергономічна підставка AOC Ergo Dial Base, яка дозволяє регулювати нахил, поворот і висоту екрану. Крім того, технологія AOC Flicker Free зменшує мерехтіння дисплея, та запобігає втомі очей під час напружених ігрових сесій. А щоб пристосуватися до ігор різного жанру, AG251FZ підтримує безліч окремих режимів (для шутерів, перегонів, стратегій і т.п.) і технологію AOC Shadow Control: вона вирівнює освітлення в затемнених сценах, не спотворюючи зображення. Нарешті, в комплекті з монітором йде контролер AOC QuickSwitch, за допомогою якого користувач зможе перемикати всі налаштування на льоту.

 

AOC AGON AG251FZ вже з’явився у продажу за рекомендованою ціною 14 399 гривень.

Технічні характеристики AG251FZ

Модель

AG251FZ

Екран

25" TN, 240 Гц

Роздільна здатність

1920 x 1080

Технологія синхронізації

Adaptive-Sync (сумісна з FreeSync)

Підключення

1 x VGA

1 x DVI

1 x HDMI 2.0

1 x DisplayPort 1.2

4 x USB 3.0
Аудіо (вхід та вихід)

Мікрофон (вхід та вихід)

Особливі можливості

Ергономічна стійка з регулюванням по висоті

Колонки

Час відгуку GtG 1 мс

Орієнтовна роздрібна ціна

14 399 гривень

Комментарии : 0

Похожие публикации
Новые публикации