ASUS представляє на ISE 2017 нову лінійку рішень для цифрових інформаційних панелей

Компанія ASUS представила новітні розробки в області цифрових інформаційних панелей (ЦІП) і рішень для роздрібної торгівлі на базі міні-ПК на виставці Integrated Systems Europe 2017. В експозиції були представлені серія ЦІП, які працюють під керуванням ОС Android, – ASUS SA, серія міні-ПК VivoMini UN і пристрої під керуванням Chrome OS. Новітні інтегровані рішення ASUS для організації ЦІП, що підтримують операційні системи Windows, Android і Chrome OS, призначені для використання на підприємствах швидкого харчування, роздрібної торгівлі, в медичних й освітніх установах.

Інформаційні панелі ASUS серії SA з підтримкою SignArrange

Серія цифрових інформаційних панелей ASUS SA побудована на основі панелей індустріального класу, обладнаних технологією протидії вигорянню та призначених для цілодобової роботи. Ці пристрої працюють під керуванням Android, підтримують з'єднання ланцюжком через інтерфейс DisplayPort 1.2 та мають функцію розподілу загального зображення на всіх панелях, яка формує один великий матричний екран. Також передбачений вбудований USB-медіаплеєр, що підтримує велику кількість форматів файлів.

Серія SA представлена 49 – та 55-дюймовими моделями з уже встановленим пакетом ASUS SignArrange. Це програмне забезпечення дозволяє легко створювати контент на базі шаблонів і програвати його. Користувачі можуть створювати свій власний контент на базі шаблонів, які можна завантажити, а також складати розклад відтворення.

ЦІП серії SA мають вбудований сенсор прискорення, завдяки якому пристрій визначає своє положення й автоматично перемикається між портретним і ландшафтним режимом. Така гнучкість дає можливість установлення панелей у найрізноманітніших місцях.

SD434-YB: економічне медіа-рішення

Інформаційна панель ASUS SD434-YB має 43-дюймовий РК-дисплей із роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080), економічним світлодіодним підсвічуванням і широкими кутами огляду. Вона забезпечена багатим набором інтерфейсів, що включає HDMI, DVI-D, D-Sub, CVBS/Y, аудіовхід та аудіовихід, RJ45, вхід і вихід RS232, а також порт USB. У панель убудований USB-медіаплеєр, що підтримує велику кількість форматів файлів.

Центр керування ASUS Control Center

Центр керування ASUS Control Center (ACC) – це ПЗ, яке надає користувачеві інтуїтивний інтерфейс керування його інформаційними панелями, дозволяючи вести розклад завдань, і відсилає повідомлення на електронну пошту в разі несправності ЦІП. За допомогою ASUS Control Center налаштування та керування пристроєм стають вкрай простими та можуть виконуватися як на одиничній панелі, так і масштабуватися на весь парк пристроїв.

ASUS Control Center забезпечує віддалене керування на будь-якому мобільному пристрої через браузер із підтримкою HTML5.

Бізнес-рішення ASUS на основі міні-ПК

У портфоліо ASUS є великий вибір рішень для бізнесу на базі міні-ПК у діапазоні від мініатюрних Stick PC до міні-ПК об'ємом 2 літри з підтримкою операційних систем Windows і Chrome. Вони забезпечені системами віддаленого керування Chrome Management Console та ASUS Business Manager і призначені для експлуатації в роздрібній торгівлі, транспортних хабах, відеостінах і в корпоративному середовищі. При замовленні можна вказати бажані для клієнта процесор, операційну систему, модуль Wi-Fi і варіант організації сховища даних.

Міні-ПК ASUS проходять жорсткий вихідний контроль, у тому числі 24-годинний термопрогін, а також тестування надійності й сумісності, що гарантують продуктивність прямо "з коробки". Випробування включають, серед іншого, роботу пристрою при граничних значеннях температури й вологості, тестування з граничним навантаженням, а також багаторазове ввімкнення-вимкнення виробів.

ASUS VivoMini UN45

Міні-ПК ASUS VivoMini UN45 побудований на основі процесора Intel Celeron, має у своєму розпорядженні широкий набір інтерфейсів, який включає чотири порти USB 3.0 і бездротовий інтерфейс Wi-Fi стандарту 802.11ac. UN45 відтворює відео з роздільною здатністю 4K UHD і підтримує підключення до трьох незалежних дисплеїв через порти HDMI і mini DisplayPort++. Корпус VivoMini PC UN45 виконаний на компактному, сумісному з кріпленням VESA, шасі, і його конструкція передбачає легкий доступ до компонентів для їх апгрейду. Безвентиляторна конструкція гарантує практично безшумну роботу навіть під максимальним навантаженням.

ASUS Chromebox 2 (CN62)

Міні-ПК Chromebox 2 побудований на процесорі Intel Core п'ятого покоління та здатний відображати відео з роздільною здатністю 4K UHD. Конструкція Chromebox 2 орієнтована на низький рівень виробленого міні-ПК шуму і забезпечена чотирма портами USB 3.0, бездротовими інтерфейсами Bluetooth® 4.0 і Wi-Fi стандарту 802.11ac, кард-рідером "4-в-1", аудіовиходом, портами HDMI і DisplayPort++, а також отвором для замка Kensington. Операційна система Chrome OS створює зручне й безпечне цифрове середовище завдяки автоматичному оновленню та вбудованому антивірусному ПЗ. Панель керування, заснована на веб-технології та Google Chrome, дозволяє із легкістю адмініструвати облікові записи користувачів, програми та пристрої всій організації з однієї точки.

ASUS Chromebit CS10

При довжині всього 12 см ASUS Chromebit CS10 – це наймініатюрніший у світі пристрій, що працює під керуванням Chrome OS, здатний відтворювати відео Full HD 1080p.

У Chromebit CS10 вбудовані бездротові інтерфейси – дводіапазонний Wi-Fi 802.11ac і Bluetooth 4.0 – а також порти USB і HDMI. У комплекті з ним постачається також ексклюзивний гнучкий перехідник Flex Connect HDMI, що дозволяє підключити мікро-ПК до моніторів із розташуванням порту HDMI в різних місцях і під різними кутами.

Комментарии : 0

Похожие публикации
Новые публикации