TP-Link починає продаж в Україні хмарної камери NC450 і 5-портової USB-зарядки UP540

Компанія TP-Link, глобальний постачальник надійних мережевих рішень, виводить на український ринок хмарну камеру з модулем, що обертається, та підтримкою стандарту HD, а також універсальну зарядку для мобільних пристроїв.

TP-Link NC450

Нова хмарна камера дозволяє отримати відео з високою розподільчою здатністю HD (720p) і забезпечить чудову якість зображення навіть у повній темряві. Крім функції відеозйомки NC450 робить можливою двосторонню комунікацію: за допомогою вбудованого мікрофону та динаміку користувач зможе розмовляти з друзями, родичами або колегами, спілкуватися з немовлятами або навіть з домашніми тваринами.

Об’єктив камери розміщено на рухомому модулі. В результаті кут огляду камери складає 360 градусів по горизонталі та 150 градусів по вертикалі. Для запису відео використовується карта пам’яті MicroSD, а управління, налаштування та відеоспостереження виконується за допомогою фірмового додатку tpCamera. Також власник NC450 зможе міняти напрямок зйомки в будь-який зручний час і з будь-якої точки планети.

Ще однією перевагою хмарної камери стали функції безпеки: виявивши звук або рух налаштована відповідним чином камера миттєво відправить вам повідомлення на електронну пошту або FTP.

Рекомендована роздрібна ціна TP-Link NC450 складає 2499 грн.

TP-Link UP540

Це 5-портова USB-зарядка, яка допоможе вам позбутися необхідності тримати під рукою одразу кілька зарядних пристроїв, що регулярно використовуються в кожній родині. Крім цього UP540 стане незамінним компаньйоном для мандрівника – адже завдяки своїй компактності він не займає багато місця.

Серед функціональних особливостей гаджета слід відзначити функцію швидкої зарядки завдяки виходу в 5 В/2,4 А, універсальну сумісність з гаджетами, які заряджаються через USB-інтерфейс, а також захист від короткого замикання, електростатичного розряду та стрибків напруги.

Рекомендована роздрібна вартість TP-Link UP540 складає 833 грн.

Комментарии : 0

Похожие публикации
Новые публикации