Інноваційний трекбол Logitech MX ERGO вже в Україні

Компанія Logitech анонсує в Україні початок продажу бездротового трекбола Logitech MX ERGО, який встановлює нові стандарти комфорту та точності. Завдяки унікальному регульованому шарніру, новітнім технологіям відстеження та можливості підключення до декількох пристроїв, Logitech MX ERGO пропонує концептуально нове рішення для любителів трекболів і споживачів, які шукають альтернативи мишкам і сенсорним панелям.

Logitech MX ERGO знижує м'язову деформацію на 20% порівняно з використанням стандартної миші. Регульований шарнір дозволяє збільшити кут нахилу від 0° до 20° для найбільш природнього та зручного положення зап'ястя. Ретельно продумана форма забезпечує повну підтримку долоні та пальців, у той час як м'яка гумова накладка зверху дозволяє з комфортом працювати навіть тривалий час.

У MX ERGO реалізована новітня технологія відстеження для ще швидшої та точнішою навігації з можливістю миттєво змінювати швидкість і точність позиціонування курсору, оптимізуючи управління одним натисканням кнопки. Під час вмикання режиму точного налаштування загоряється світлодіодний індикатор, який робить контроль над трекболом ідеальним.

При повному заряді Logitech MX ERGO може працювати від батареї, що перезаряджається, до чотирьох місяців (залежно від умов використання). При цьому якщо користувач виявив, що рівень заряду низький, достатньо однієї хвилини підзарядки, щоб пристрій працював повний робочий день.

Logitech MX ERGO сумісний з технологіями Logitech Easy-Switch і Logitech Flow, завдяки яким є можливість перемикатися між двома комп'ютерами за допомогою однієї миші, скопіювати та вставити контент, зображення та документи.

Трекбол відрізняється елегантним сучасним дизайном і зроблений з високоякісних матеріалів, що забезпечує користувачам тактильний комфорт.

Варто відзначити, що цей трекбол чудово поєднується з іншою продукцією Logitech, наприклад, з клавіатурою CRAFT, яка незабаром надійде до продажу в Україні.

Орієнтовна ціна Logitech MX ERGO в Україні – ­­3699 грн.

Комментарии : 0

Похожие публикации
Новые публикации